Üretim hattı

3nh (ThreeNH) TILO, yüksek kaliteli ve yüksek doğrulukta farklı renk modelleri, spektrofotometre, parlaklık ölçer, renkli ışık kutusu ve test çizelgeleri üretmek için 8 ürün hattına sahiptir.


Biz Shenzhen ve Dongguan City bulunan iki fabrika var ve biz de Pekin, Şangay ve Suzhou ofisleri var.

Her enstrüman kesinlikle bizim QC departmanı tarafından kontrol ve tüm QC geçti ile, ve biz kalitesini sağlamak için rapor ve garanti kartı var.

Sevkiyat öncesi, satış ekibimiz her şeyi doğru olduğundan emin olmak için müşterileri ile ayrıntıları teyit edecektir. En iyi hizmet ve kalitemizle tüm müşterileri ve acenteleri destekliyoruz.

3nh mal sipariş hoş geldiniz.

OEM / ODM

Dünya otomotiv pazarı giderek artan bir şekilde hem OEM hem de satış sonrası bileşenler için küresel tedarik ağlarının hassas dengesine dayanmaktadır. Tüketici taleplerini karşılamak için ürünlerin tutarlı renk uyumu göstermesi gerekir. Bu, konumlar ve montaj sahaları arasında doğru ölçüm teknolojisi gerektirir. 3nh, renk yönetimi doğrulaması ve kalite güvencesi için enstrümantasyonun yanı sıra üreticilerin işlemeyi hızlandıran gerçek zamanlı okumalar üretmesine olanak tanıyan yazılım sağlar.

1. Hoşgeldin OEM ve ODM!

2. Distribütörlere esnek politika.

3. Profesyonel ve güçlü Ar-Ge ekibi

4. Patent teknolojileri

5. küçük sipariş Kabul

6. hızlı teslimat

7. Profesyonel hızlı tepki

Ar-Ge

Shenzhen 3nh (Threenh) Technology Co, Ltd yüksek kaliteli renk ölçümü ve yönetimi ürünleri ve çözümleri sunmayı taahhüt eder. Teknolojik yenilik, 3nh gelişiminin kaynağıdır. 3nh mükemmellik, ileri teknoloji ve ekip çalışması için çabalayan yüksek eğitimli bir Ar-Ge ekibine sahiptir. 3nh her zaman teknolojik yenilik, bağımsız araştırma ve geliştirme konusunda ısrar ediyor. Ve şimdi, 3nh aşağıdaki gibi çok sayıda patent teknolojisine sahiptir:

Genişletilmiş Ölçüm Açıklığı
Yer Belirleme Kamerası
Yer Belirleme için Optik Yol

Otomatik Beyaz Kalibrasyon

Otomatik Anahtar SCE / SCE

Mesaj bırakın