Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  • Çin Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar 3nh & TILO ve Sinüs Görüntü
No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 10000-50000
Yıl kurulan 1998
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

3nh, Tilo ve Sine image şirketin tescilli markalarıdır.Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. (www.3nh.com) ulusal bir yüksek teknoloji kuruluştur.Renk ölçüm endüstrisinde ünlü marka "3nh" ve "Tilo" ile doğru zaman, doğru yer ve doğru insanlar açısından entegre edilmiş büyük bir marka kuruluşudur.Şirketin kaynak işletmesi 1998 yılında kurulmuştur. Uzun süredir renk yönetimi alanında Ar-Ge, üretim, satış ve servis konularında uzmanlaşmıştır.
 
3nh, büyük ölçekli bir spektrofotometre üreticisidir.renk farkı ölçerÇin'de.Başlıca ürün serisi şunları içerir: YS60 serisi tezgah üstü spektrofotoemter,TS serisi ızgaralı spektrofotometre, YS serisi ızgaralı spektrofotometre (taşınabilir / masaüstü), NS serisi el tipi spektrofotometre, NH serisi portatif kolorimetre, NR serisi el tipi kolorimetre, CR serisi renkli okuyucu kolorimetre ve YH serisi renkli pus ölçer ile YG ve NHG/HG serisi parlaklık ölçer ;Tilo markasıhafif dolaplargeniş bir Ar-Ge, üretim ve satış tabanına sahip olup, üretim ve satışları uzun süredir her zaman lider konumda olup;sinüs görüntüsübağımsız Ar-Ge ve üretim yüksek çözünürlüklü dahil olmak üzere görüntü test tablosu, test yazılımı ve çözümleri sunan şirketin bir markasıdır.iso12233 çözünürlük test tablosuve diğer tam seri test çizelgesi, standart ışık kaynakları, test yazılımı ve test çözümleri vb. Sine Image profesyonel bir görüntü test laboratuvarına sahiptir.Ayrıca 3nh, parlaklık ölçer için yüksek, orta ve düşük parlaklıkta otomatik geçiş işlevine sahip birçok yerli yenilikçi teknolojiye sahiptir.Geniş ekranlı ekonomik HG serisi, parlak tahta kalibrasyonlu geniş dokunmatik ekranlı NHG serisi, ekonomik dijital YG serisini içerir.
 
Şirket ayrıca Philips ve Sylvania'nın yetkili acentesidir.Tüm ürünler plastik elektronik, boya ve mürekkep, tekstil ve boyama, baskı kağıdı, gıda, ilaç, kozmetik, bilimsel araştırma, okullar, laboratuvarlar, optik görüntü testi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Şirket, sektörde çok sayıda yetenekli profesyoneli bir araya getirdi, birçok yenilikçi patent başvurusunda bulundu ve 3nh, Tilo ve Sine görüntü ürünlerinin temel teknoloji ve fikri mülkiyet haklarına sahip.

 

ThreeNH, aşağıdaki gibi dört şirketi içeren bir gruptur:

 

Shenzhen 3nh Technology Co, Ltd

Shenzhen Sinüs Görüntü Teknolojisi Co, Ltd

Shenzhen Tilo Technology Co, Ltd
RENK DENETLEYİCİ HK SINIRLI

 


Çin Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. şirket Profili 0


 

 

3nh(ThreeNH) & TILO, Spektrofotometre, Kolorimetre, Parlaklık Ölçer, Renkli Işık Kutusu, Çözünürlük Test Tablosu gibi farklı modelleri yüksek kalite ve yüksek doğrulukla üretmek için 8 ürün hattına sahiptir.

 

Teknolojik yenilik, 3nh(ThreeNH) & TILO geliştirmesinin kaynağıdır.3nh(ThreeNH) & TILO, mükemmellik, ileri teknoloji ve ekip çalışması için çalışan yüksek eğitimli bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

 

3nh products

 

Kalite firmamızın çok önemli bir parçasıdır ve 3nh(ThreeNH) & TILO'nun her enstrümanı QC departmanımız tarafından kontrol edilecektir.Sadece QC geçişi, tüm enstrümanlar sevkiyat için depoya gidecek.

 

3nh

 

3nh, müşteri talebini sürekli olarak karşılamak, müşteriler için değer yaratmak ve kazan-kazan durumu ve ortak gelişme elde etmek için “insan odaklı, önce müşteri, teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınma” iş felsefesine bağlı kalmaktadır.

 

Hizmet Konsepti:

* Daha iyi hale getirmek için 20 yıl boyunca renge odaklanın.

* Dürüstlük dünyayı kazanır.

* Mükemmellik için sürekli araştırma ve geliştirme yeniliği.

* Müşteriler için sürekli değer yaratmak.

Geçmiş

1998 Shenzhen TILO Technology Co., Ltd kuruldu

1999-2011 3nh Ar-Ge merkezini kurdu, art arda geliştirilen NH / NR serisi kolorimetreler, NS serisi spektrofotometreler, NHG / HG serisi parlaklık ölçerler ve NQ / NE serisi çözünürlük test tablosu.

2012-2016 4 yıllık Ar-Ge ve yatırımdan sonra, çeşitli Test Grafikleri üretmek için Sine Image'i kurdu.

2017-2018 YS30 / YS45 serisi ızgaralı spektrofotometreyi piyasaya sürerek Uluslararası bir grup şirketi olma yolunda.

2019 YS60 serisi masaüstü spektrofotometre ve YG serisi dijital parlaklık ölçer piyasaya sürüldü.

2020 YD serisi spektrodensitometre / temassız masaüstü spektrofotometre / Pecolor renk eşleştirme yazılımını piyasaya sürün.

Hizmet

3nh & TILO Şirket Hizmeti

3nh, sarf malzemeleri ve ömür boyu bakım servisi dışında bir yıllık ücretsiz garanti sunar.Bu ürün, satın alma tarihinden itibaren 12 ay garanti kapsamındadır.Müşteriler, garanti kartı ve geçerli satın alma kanıtı sağlamalıdır.Garanti yalnızca kalite probleminden kaynaklanan arızalar içindir.

3nh ayrıca MOQ 5 adete dayalı OEM ve ODM hizmeti sunmaktadır.

* Not: 3nh, garanti koşullarına ilişkin nihai yorumlama hakkını saklı tutar.

Ekibimiz

Tek olarak birleşin ve çok çalışın.Birlik, bu zorluğun üstesinden gelmenin öncülüdür.Bir işletmenin gelişimi sadece bir kişiye veya bazı kişilere değil, aynı zamanda tüm çalışanların çabalarına bağlıdır,

3nh & TILO ürünleri yüksek teknolojili ürünlere ait olduğu için üretim kadrosunun bir kısmının üretim kapasitesine sahip olması aynı zamanda araştırma ve geliştirme kabiliyetine de sahip olması, üretimde aciliyetin önüne geçebilmesi, gitmeden önce ilkini engelleyen problemdir. dışarı.

3nh grup ekibi her zaman ChinaPlas, Tekstil, Seramik, Baskı Kağıdı vb. Birçok sergiye katılır.

Mesaj bırakın